• Намалена цена
  • Ново
50 компјутери/многу 2/4/6/8/10 # Fishhooks Висока Јаглероден Челик Treble Куки Риболов Куки Риболов Справи Кутии Pesca Saltwater Бас
zoom_in

50 компјутери/многу 2/4/6/8/10 Fishhooks Висока Јаглероден Челик Treble Куки Риболов Куки Риболов Справи Кутии Pesca Saltwater Бас

DEN 189.00 232.80

Износот
check Това е достапна

50 компјутери/многу 2/4/6/8/10 # Fishhooks Висока Јаглероден Челик Treble Куки Риболов Куки Риболов Справи Кутии Pesca Saltwater Бас Материјал : висок јаглероден челик Боја : Сребрена / Браун Кука Големина : 2 # 4 # 6 # 8 # 10 # Пакет содржина : 50 компјутери Кука 1 buc кутии Совети : 1. Ве молиме овозможи 1-2 CM разлика се должи на рачно мерење. 2. Вистинска боја може да биде малку поинаков од слики поради компјутерски екран резолуција, светлината, контрастот и сл. Се надевам на разбирање. Имајте пријатен шопинг ден!

Тип:
treble куките
Бренд Име:
ilure
Обликот:
Тројна Контрола Риболов кука
Со Владетел или Не:
No
Материјал:
Јаглероден Челик
Позиција:
Ozean-Felsen Fshing
Број На Модел На:
2/4/6/8/10# Кука
боја:
Браун/Белата Кука
Количина:
50 парчиња

Слична стока во категоријата..