• Намалена цена
  • Ново
5Pcs Fishhooks Куки Чудак Убодни Доведе Главата Челик Бодликава Риболов Справи со Додатоци #35/4W
zoom_in

5Pcs Fishhooks Куки Чудак Убодни Доведе Главата Челик Бодликава Риболов Справи со Додатоци 35/4W

DEN 79.00 116.64

Износот
check Това е достапна

100% сосема нов и висок квалитет. Карактеристики : Висока цврстина и отпорност на корозија, силна куки одговара за слатководни и saltwater. Куките се навистина остри добро дизајниран куки,посебно barb кука дизајн за помалку смртност. Затворени очи, одлична за контрола, chunking, или jigging долго месо тело кука дизајн, може да се отстрани релативно лесно од риба. Куките се тврди и имаат повеќе анти- ' рѓа време ин морето. Погодна за разни видови на риба, прекрасен алатки за љубителите на риболов. Fishhooks само, други додатоци демо на сликата не е вклучен! Спецификација : Материјал : Олово Големина : 3.5 g,5.0 g,7.0 3.5 g g : 4.1 × 1.45см/1.61x0.57" 5.0 g : 4.7x1.70cm/1.85x0.67" 7.0 g : 5.3x1.90cm/2.09x0.75" Боја : Како на слики прикажани Количина : 5 Компјутери Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 5 x Fishhooks (без мало пакет)

Број На Модел На:
1, 2, 3
Бренд Име:
DUUTI
Обликот:
како прикажани
Со Владетел или Не:
No
Позиција:
Океански Брод Риболов
Материјал:
Јаглероден Челик
Тип:
Други

Слична стока во категоријата..