• Ново
ГОРИВО филтер за Chery QQ / QQ3 / Tiggo / EASTAR / fulwin OEM:S11-1117110 9623266380 #RQ141
zoom_in

ГОРИВО филтер за Chery QQ / QQ3 / Tiggo / EASTAR / fulwin OEM:S11-1117110 9623266380 RQ141

DEN 373.44

Износот
check Това е достапна


Земја/Регион на Производство:
Кина
Производителот Дел Број:
S11-1117110
Објектот Висина:
8-8
Специјални Функции:
engin гориво филтер
Материјал Тип:
филтер хартија
Осветленост Дел Број:
9623266380
Бренд Име:
SAFIL
Објектот Ширина:
60
Другиот Дел Број:
S11-1117110
Поставување на Возило:
in
Објектот Должина:
140
Објектот Тежина:
0.4kg

Слична стока во категоријата..