• Ново
Дизел филтер за Масло-вода сепаратор за 3903410S P551329 CX0809 ТФ-8809 CX0811A 3925274 1125N-010 3930942 53C0051 FS1280
zoom_in

Дизел филтер за Масло-вода сепаратор за 3903410S P551329 CX0809 ТФ-8809 CX0811A 3925274 1125N-010 3930942 53C0051 FS1280

DEN 1585.92

Износот
check Това е достапна

Име на производ : FS1280 (гориво / вода сепаратор) висока прецизност филтер, погоден за Cummins надворешен дијаметар * висина : 93*167 врска тема : 13/16 "-18"

Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Тежина:
1KG
Објектот Должина:
167
Осветленост Дел Број:
53C0051
Специјални Функции:
engin гориво филтер
Производителот Дел Број:
FS1280
Материјал Тип:
филтер хартија
Објектот Ширина:
93
Бренд Име:
SAFIL
Поставување на Возило:
in
Објектот Висина:
13/16-18
Другиот Дел Број:
53C0051

Слична стока во категоријата..