• Намалена цена
  • Ново
нов husky браун куче за 30cm мека кадифен играчки Кукла роденденски подарок b2652
zoom_in

нов husky браун куче за 30cm мека кадифен играчки Кукла роденденски подарок b2652

DEN 672.00 1343.52

Износот
check Това е достапна


овој објект е 30 см играчка, едно парче .
ако ви се допаѓа други големини, ве молиме контактирајте со нас најпрво или можете да пребарувате други големини од мојата продавница со себе :
ви благодариме за вашата шопинг !
превозот :
1. Ние Брод на Светот
2. Ние брод вашата нарачка во рок од 1-2 дена по расчисти исплата.
3. Објектот ќе биде транспортирана од кина Пост Воздух парцела со следење на број
Повратни информации, Ние секогаш се остави позитивни повратни информации за нашите купувачи, штом се расчисти исплата. Кога ќе примите вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас ако има било какви проблеми пред да замине неутрален или негативен фидбек. Нашата основна цел е секогаш да ви обезбеди со 5 ѕвезди на услуги.

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
no
Животни:
Куче
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Материјал:
Памук
Пополнување:
PP Памук
Број На Модел На:
t664
Тема:
Играчка
Форма:
Животните

Слична стока во категоријата..