• Намалена цена
  • Ново
100pcs Жанила Цевка Чистење Деца Деца Кадифен Образовни Играчка Занаети Шарени Цевка Чистење Играчки рачно изработени DIY Занает
zoom_in

100pcs Жанила Цевка Чистење Деца Деца Кадифен Образовни Играчка Занаети Шарени Цевка Чистење Играчки рачно изработени DIY Занает

DEN 186.00 232.32

Износот
check Това е достапна


100pcs Жанила Цевка Чистење Деца Деца Кадифен Образовни Играчка Занаети Шарени Цевка Чистење Играчки рачно изработени DIY Занает
Опис на производот : 100 Pcs/set=10 видови на боја *10 Компјутери Возраст Опсег : > 3 години Материјал : Кадифен Функција : Креативност Развој (Комбинирани/Појавување/Преобликување/Recoloring) Карактеристики : Мека,Образование,Раниот Развој Димензии : 6mm*30cm Рано Образование Концепт : За уметнички активности за да стимулира интерес и креативност, имагинација да се Биде внимателен: Прирачник за мерење, тежина, големина, мала грешка пакувањето на Производот ќе биде надграден нередовно! Топло совет : ве Молиме забележете дека поради осветлување ефект и display brightness / contrast и други прилагодувања, во сликата на сајт и вистинската боја на предмети, може да постојат суптилни разлики. Напомена : 1. Бидете сигурни дека вашата моментална адреса е точно кога ќе закажете 2. Ве молиме одберете превозот метод и платниот налог, вклучувајќи го и превозот (ако сте треба да ги сноси товар). 3. Треба да се плати во рок од 1-2 дена! Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Не можеме да се осигура дека сите меѓународни превозот време, поради обичаи и географски разлики во одделни земји, може да влијае на времето за испорака. Ние ќе пакување и транспорт на пакет што е можно поскоро! Нашата гаранција : Ако не сте задоволни со квалитетот на нашите производи за 100% , може да одлучите да го промените стоката во рок од 30 дена по датумот на испорака на стоки, транспорт на товар на купувачот, не ја оштетува стоката и оригинално пакување. Контакт со нас : Ако ви треба помош или имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе ви одговори што е можно поскоро, додека вашето задоволство. Ви благодарам многу за вашата поддршка и охрабрување. Повратни информации : Драги пријатели, вашето задоволство е наша услуга начело, и вашата повратна информација за нас е многу важно. Ако сте задоволни, ве молиме да ни даде 5 ѕвезда евалуација и висок НСД услуга во време. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Не брзаат да се направи било лоши коментари. Ајде да ви помогне со сите проблеми, вклучувајќи го и целосна наплата и замена на стоки!

Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека,Образовни,DIY
Број На Модел На:
JK-477
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
ANUOTONG
Возраст Опсег:
> 3 години
Тип:
DIY Прилагодување
Материјал:
Кадифен
Предупредување:
Предупредување
Пополнување:
пена гума
Тип На Објект:
Животни
Тема:
DIY
Форма:
DIY
Животни:
Животните

Слична стока во категоријата..