• Намалена цена
  • Ново
прекрасна симулација жолта тигар кадифен лежи тигар кукла роденденски подарок за 60cm 2788
zoom_in

прекрасна симулација жолта тигар кадифен лежи тигар кукла роденденски подарок за 60cm 2788

DEN 1781.00 3360.00

Износот
check Това е достапна


опис : на објектот е околу 60cm играчка, бојата е жолта. тоа е лажење на еден. можете да изберете боја ви се допаѓа. ако ви се допаѓа други големини, или бело, или седи оние, ве молиме контактирајте со нас. ако ви се допаѓа други големини или други дизајни,или други играчки, ве молиме да пребарувате од нашата продавница,ви благодариме. испорака детали за : ние ќе брод со начинот на кој ќе се избере како е можно поскоро. ако не сте ги примите објект во определено време, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе провери следење на информации за вас. контакт со нас на : 1. Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас со aliexpress, Одговори во рок од 12 часа. 2. Ние се грижиме за нашите ценети купувачи, ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници ќе биде многу мило да ви помогне. Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, сепак, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш. Ве молиме овозможи 12-24 бизнис часа за нас да одговор. Повратни информации : Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата (Детални Продавачот Рејтингот) со "СОВРШЕН 5 ЅВЕЗДИ". [Кога ќе стапка на превозот време дел ве молиме да земете во меѓународниот транзит во предвид.] Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро. Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг со нас. Ве молиме да ни даде порака пред да замине било 1 или 2 рејтингот, неутрален, негативни повратни информации или да се отвори било спор. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Предупредување:
no
Животни:
тигар
Пол:
Унисекс
Пополнување:
PP Памук
Број На Модел На:
l
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Возраст Опсег:
> 3 години
Материјал:
Кадифен
Тема:
Играчка
Форма:
Животните

Слична стока во категоријата..