• Ново
1pc 35cm Прозрачна Кадифен Играчки Полнети Месечината Симулација Играчки 5 Бои Бебе Спие Играчка Креативни Мека Перница За Дете
zoom_in

1pc 35cm Прозрачна Кадифен Играчки Полнети Месечината Симулација Играчки 5 Бои Бебе Спие Играчка Креативни Мека Перница За Дете

DEN 427.20

Износот
check Това е достапна


1pc 35cm Прозрачна Кадифен Играчки Полнети Месечината Симулација Играчки 5 Бои Бебе Спие Играчка Креативни Мека Перница За Дете
Опис на производот : 100% Сосема Нов Материјал : Кадифен Фил : PP Памук Големина : 35cm Боја : Како на сликата покажува.

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека,Светкави
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Форма:
Ѕвезда/Месечината/Sun
Тип:
Перница/Перница
Број На Модел На:
dz00552
Бренд Име:
GFNANHAI
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Материјал:
Памук
Предупредување:
да се чува далеку од оган
Пополнување:
PP Памук
Животни:
Перница

Слична стока во категоријата..