• Намалена цена
  • Ново
10pcs/многу DIY planar смола националното знаме стил се меша бои и предмети kawaii смола cabochons accessoires brooch
zoom_in

10pcs/многу DIY planar смола националното знаме стил се меша бои и предмети kawaii смола cabochons accessoires brooch

DEN 97.00 105.60

Износот
check Това е достапна


Опис На Производот
1. Големина : 2.Боја : исто како на слика
3.Тип : 3 D
4.Оригиналното место : Кина Копното
5.За : DIY модна jewerly/Телефон декорација/Други Фенси
Shippment
Бесплатен превозот преку Хонгконг Пост
1. Мала количина, испорака од експрес, како што курирската служба DHL, FEDEX, UPS-от, ТНТ, EMS итн. тоа ќе трае 5 до 7 дена од Кина во вашата земја. Ако преку Кина Пост Воздух Mail или Хонгконг Пост Воздух Пошта, тоа ќе трае 7~20days.
2. Средна количина, испорака од воздухот, тоа ќе трае 7 дена, од Кина во вашата земја.
3. Голема количина, испораката од страна на морето, исто така, е прифатливо, ќе трае 30 работни дена.
Едно време набавки над $100 слободен испрати DHL, или ЕМС
Повратни информации и Спор
Мора да се најде нешто се направи сте задоволни, ве молиме љубезно ме контактирате пред да замине негативни/неутрален повратни информации или отворање на спорот. Ние ќе се реши проблемот за вас пријателски и брзо. Контактирајте со нас ќе биде најдобар начин да се реши проблемот. Ние го цениме вашиот шопинг искуство, ние сме секогаш обидувајќи се да го направи подобро.
Ако не сте задоволни со нашата трансакција, ние топло ве покануваме остави позитивни повратни информации.
Ви благодариме за вашиот вид на разбирање и соработка.
Услуга 100% Гаранција
Ако не сте задоволни, јас не сум среќен! Вашиот Задоволни е нашата среќа! Само е-мејл мене, ако не сте задоволни со било кој од моите производи Ние ќе го со најдобро да се реши проблем за сите вас.
100% Наплата 100% Кредитни 100% Замена 100% Размена.

Стил:
Вештачки
Материјал:
ПВЦ
Тема:
Луѓе
Бренд Име:
ZALEBABA

Слична стока во категоријата..