• Намалена цена
  • Ново
20PCS Микс Големина 68(15cm,20cm)Шарени Ткиво Хартија фенери Топка За Свадба Партија / Бебе Туш Декорација
zoom_in

20PCS Микс Големина 68(15cm,20cm)Шарени Ткиво Хартија фенери Топка За Свадба Партија / Бебе Туш Декорација

DEN 756.00 944.16

Износот
check Това е достапна


Материјал : хартија
големина : 6inch(15cm)+8inch(20cm)
боја : 14color како фото
облик : тркалезна
пакет : 6inch(15cm) 10pcs+8inch(20cm) 10pcs
Превозот и испорака
ние обезбедуваме бесплатен превозот од кина пост воздух mail,тоа обично трае 10~30 работни дена.Понекогаш за царинска или времето проблем,тоа ќе биде одложен неколку дена. Ако сте итна ве молиме да користите ЕМС DHL ИЛИ FEDEX, но ќе мора да плаќаат дополнителна наплата, Ние ќе бидеме во вашата исплата, во рок од три дена по испорака, ако има било какви празници ќе биде одложен, ние ќе ве информира што, се надевам, ќе може да ги разбере Нашите цената не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност. АКО имате било какви посебни барања,ве молиме оставете ни белешки во ред
Се врати и гаранција
Ние ви гарантираме нула ризик шопинг Ако не сте задоволни со стоката, ние може да се вратат или размена во рок од 7 дена ќе ја прими стоката, но мора да ги сноси товар и назад, ние ќе се реши на вашето барање, што е можно поскоро
Повратни информации и контакт со нас
Ако се чувствувате најдобро со нас производи и услуги ,ве молиме да ни даде 5 ѕвезди,ви благодарам многу. Кога ќе го добиете производот, ако се чувствувате имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво наместо директен коментари, што ќе обезбеди ефективно решение. Бидејќи добар евалуација се многу важни за нас, се надеваме дека може да се разбере,ви благодарам многу што може да ни се јавите со трговија со апликации,е-пошта или оставете порака онлајн, Ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да се,ви благодарам!

Број На Модел На:
170618
Повод:
Роденден,Забава,Кинеската Нова Година,Нова Година,Свадба & Ангажман,Свадба,Божиќ,Денот на Вљубените,Децата Ден
Фенер Форма:
Круг
Материјал:
Хартија
Тип:
Партијата & Декоративни Светилки
Фенер Тип:
Виси Фенери

Слична стока во категоријата..