• Намалена цена
  • Ново
ТУЃО RGB Далечински Статични Ѕвезда Точки Ласерски Проектор Светлина Градина Отворено Водоотпорен Божиќ Дрво Божиќ Одмор Туш Осветлување
zoom_in

ТУЃО RGB Далечински Статични Ѕвезда Точки Ласерски Проектор Светлина Градина Отворено Водоотпорен Божиќ Дрво Божиќ Одмор Туш Осветлување

DEN 1920.00 2742.24

Износот
check Това е достапна


ТУЃО Божиќ ласерската светлина е неверојатно ласерската светлина систем кој го осветлува огромна област со илјадници згодна, шарени ѕвезди. Нема повеќе да се губи време во справувањето со вашите Божиќ светла во скала за daylong време, на исто место Ласерската Светлина во вашиот двор или дома за да се отвори портал за фантастичен ѕвезда во светот, неговата прилагодлив за монтажа удел може да се направи со цел лесно. Тоа е многу едноставен, брз и лесен. Користете Божиќ Ласерската Светлина за време на празниците да festively светлина до вашиот дом, или година во затворен простор да светне вашиот сали или да креирате фантазија светот на вашето дете спална соба. Всушност, постојат повеќе usages на нашиот производ за вас, да ја откриете (Градина, дрво, забава, на сцената, цвет, бар, клуб, ѕид, на тревникот, Signboard, ноќта на Вештерките и било отворено или затворено место каде што треба да се потенцира). Спецификација : Материјал : Алуминиум Легура Моќност : AC 100~240 V , 50 hz~60 Hz Излезна Моќност : DC3 V 1000m A Моќ : 3 W Ласерски Класа : Класа IIIA Ласерски Извор : Црвено[email protected] / [email protected] / Сино-100m [email protected] Должина на кабел : 9.84 ft (3m) Работна температура : -20℃(-4℉) до 35℃ (95℉) IP заштита : IP65 Покриеност : До 2,100 квадратни метри од далечина од 30 метри Пакет : 1 x Ласерската Светлина Единица со Завртки и Заградата 1 x Стојат 1x Упатство 1x Далечински Користат за : Градина, Двор, Патио, Дрвја, Базен, итн, совршен за отворен или затворен страни.
Кој Plug Ви Треба ? ТУЃО ТУЃО Фаза Осветлување е уметничка форма на сцената. Тоа е еден елемент на производство, што врски сè визуелно заедно. Без тоа ние едноставно не може да се види, со тоа ние може да се создаде средина, движење, шеташе, концентрација и подобрување на емоции. Видната возбуда, животната околина може да биде најважен елемент на една соба. Замисли да мора да се сврти кафетерија или гимназија во еден клуб. За да го направите тоа преку сценографијата ќе чини апсолутна среќа, но го прави тоа со осветлување, може да биде многу ефикасна. Со осветлување не треба да се ограничи себе си на една визуелна идеја. Единствено ограничување е вашата имагинација и креативност Тука Во Туѓо, Ние Стоиме зад Нашите Производи 100% Со 12 Месеци Гаранција. Среќен Купување Искуство Е Нашите #1 Приоритет И Ние Ќе Радосно Да Го Испратите Производот Замена, Ако Сите Прашања Да Се Појават. За Сертификација
Испорака За Онлајн Трансакција 1. Ако изберете локација за подигнување на Предмети ќе се реализира во 4-7 дена во експрес испорака на услугата. 2. Експрес компанијата не обезбеди услуга за P. O. Кутија, ве молиме да ги доставите вашите точно превозот адреса и телефонски број кога обработка на плаќање.

Приклучок Тип:
ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, АУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок
Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Напон:
3V
моќност:
3W
Бренд Име:
Вонземјанин
Повод:
Домашна Забава
Стил:
Мини
Број На Модел На:
MODF-01RGB
Материјал:
Алуминиум легура
Моќност:
AC 100~240V , 50 hz~60Hz
Max Моќ:
3W
Класа ласер:
Класа IIIA
Проекција го оценувате:
< 5mW
Должина На Кабелот:
3 m
ласерски ефект:
Статички Точки Ласер Шоу
ласер во боја:
RGB
сертификација:
CE,FCC,ФДУ,ГШ,RoHS,PSE,ССА,УЛ

Слична стока во категоријата..