• Ново
2 парчиња/многу со лет случај 12W движи главата DMX512 светлосен зрак Светла LED спот Осветлување DJ Покаже Диско Ласерската Светлина RGBW 4in1 led
zoom_in

2 парчиња/многу со лет случај 12W движи главата DMX512 светлосен зрак Светла LED спот Осветлување DJ Покаже Диско Ласерската Светлина RGBW 4in1 led

DEN 8160.00

Износот
check Това е достапна


2 парчиња/многу со лет случај 12 W движи главата DMX512 светлосен зрак Светла LED спот Осветлување DJ Покаже Диско Ласерската Светлина RGBW 4in1 led
Напон : AC100 V-240 V,50-60 Hz Моќност : 40 W Извор на Светлина : 1pc 12 W RGBW КРИ Led Лумен максимална : [email protected] Dimmer : 0-100% линеарна или не линеарни Strobo : 0-18 пати/sec зрак агол : 3° Пан : 540°(8-16 малку) Навалување : 270°(8-16 малку) Контрола на Владата : самостојна,Звук,DMX512,Господар-роб DMX Channles : 11/13 CH Пакување Големина : 23x23x18cm/pc Тежина : 2.7 кг Пакување Големина : 48x24x39cm/4pcs Тежина : 11kgr/4pcs Карактеристики : силна боја-мешање ефект мала тежина на Пакет : 1pc x RGBW мини зрак движи главата светлина 1pc x моќ кабел(Америка,велика БРИТАНИЈА,ЕВРА,АНИ стандард,незадолжително) 1pc x упатство
1. Европа земји-Европа Стандарден Приклучок. Велика БРИТАНИЈА Приклучокот.САД, Канада, Мексико-САД Стандарден Приклучок.Австралија, Нов Зеланд Стандарден Приклучок . Ако брод во други земји, ве молиме да ми кажете што plug треба пред нашите превозот.
Превозот :
1. НИЕ БРОД ВО СВЕТОТ. Сите нарачки ќе бидат испратени од Гуангжу во Кина. Превозникот страна на курирската служба DHL : 2-4 Дена, UPSS : 5-7 Дена, UPSE : 4-6 Дена, FEDEX : 5-7 дена и ТНТ, EMS, КИНА POAT И ХОНГКОНГ ПОСТ.
2. Ако купите повеќе елементи, можете да ги зачувате товар за секој дополнителен предмети. Ако купувате 12pcs или повеќе и само треба само 1 user manual, ќе се спаси 11 прирачник за корисникот, можете да НÈ спаси$1 за Заштеда на Енергија.
3. Имаме многу искуство за правење на пониска вредност на фактурата да ја придружува стоката и да се намали царинските данок да се плаќа на вашиот Увоз. Пониската вредност на фактура ќе се сметаат за ПОДАРОК, ако вие не треба "подарок", не двоумете се да ми каже. Ако имате тешкотии при тоа вашиот декларација, или ако треба да се скенира помалку вредност страница, ве молиме кажете ни, ние да направиме за вас!
4. Ние брод на Aliexpress адреса на САМО, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса во aliexpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
5. Речиси сите пратки ќе бидат испорачани директно од нашата фабрика се на вашата врата, ако го оставите ДЕТАЛЕН ЖИТЕЛ АДРЕСА СО ВАЛИДЕН КОНТАКТ ТЕЛЕФОНСКИ БРОЈ, но таму некаде пакет можеби не успеа на испраќање, ние ќе забелешка можете да се јавите во вашата локална поштенски систем или Царинските да добиете на вашиот парцела.
6. Превозот Време
- Нарачки сабота-четврток - се ВТОРИОТ ДЕН ПРЕВОЗОТ!
- Нарачки Петок - Бродот На Неделата. -Ако сакате да се вратат или сакате да се купи други производи за замена на ставките што се веќе платени, ве молиме да ни кажете побрзо.
- Ние ќе ви каже на следење на број на вториот ден на превозот.

Приклучок Тип:
ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, АУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок
Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Бренд Име:
HYULIGHTS
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Напон:
90-240V
Број На Модел На:
HD-7
моќност:
40
Број На Модел На:
x-w
Приклучок Тип:
Никој
Зрак Агол:
Пан:
540°(8-16 битна)
Тилт:
270°(8-16 малку}
Контрола на владата:
Самостојна,Звук,DMX512,Господар-роб
DMX Channles:
11/13CH
Напон:
AC100V-240V,50-60Hz
LED чип:
КРИ 12W 4in1 led

Слична стока во категоријата..