• Ново
2018 Шик Зима Висок Квалитет Зима Шарени Топло Faux Крзно Розова Грб Луксузни Faux Крзно Јакна Жените manteau fourrure
zoom_in

2018 Шик Зима Висок Квалитет Зима Шарени Топло Faux Крзно Розова Грб Луксузни Faux Крзно Јакна Жените manteau fourrure

DEN 1727.52

Износот
check Това е достапна


Здраво модни дами!!
Добредојдовте на АНА и НОВ ДУШАТА,Таму се сите видови на модата работи ~
Без разлика секојдневен улица стил,гроздобер стил,панк стил,дечко стил,Хипи и така натаму
знаеш дека ја ги сакам^ ^
2017 Шик Зима Висок Квалитет Зима Шарени Топло Faux Крзно Розова Грб Луксузни Faux Крзно Јакна Жените manteau fourrure
Топло prompt
Што може да ни се јавите пред да плаќање ако сакате да се меша трговија на големо или изберете одберете друг шпедиција, ние ќе ги менувате цена и во комбинација превозот во зависност од вашите нарачки. Тоа нема да биде наплата по уплатата. Ние добредојдовте на мешани на големо. Ние со нетрпение очекуваме да соработка со вас.
Ве молиме оставете порака мене, ако сакате да се меша со различни стилови по иста цена или слична цена кога ќе се стави на ред, и јас ќе се подготви на објекти за вас правилно.Ви благодариме! ANNE & ДУШАТА ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛАТА(КРЗНЕНО ПАЛТО) ГОЛЕМИНА ДОЛЖИНА РАМО РАКАВ ГРАДИТЕ S 54 38 58 88 M 55 39 59 92 L 56 40 60 96 XL 57 41 61 100 XXL 58 42 62 104 XXXL 59 43 63 108 1. За Големината на Објектот Мерка од страна на страна, тоа би можело да биде од 2-3cm различни. Азија големина е помала од 1 или 2 големина од НАС/ЕУ Големина, ве молиме проверете ја големината детали пред да ја купите.
(Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0.39 инч,1 инч=2.54 см) 2. За Бојата На сликата покажува реалната предмети без некоја посебна обработка. Но бојата и осветлувањето може да се разликува малку поради различни компјутерски монитори или други фактори.
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , ние ќе ви ги даде 5-15% ПОПУСТ ПОПУСТ за вашата следна цел.
2. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка . Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.
1. Подготовка на Време : ние треба 5-10 работни дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден. 2. Бесплатен Превозот За И Во Светот 3. APO/FPO/DPO Превозот Ние се извинуваме што P. O. Кутии и воени адреси (APO, FPO) не може да биде донесено. За НАС територии, ве молиме оставете коментар кога ќе ставање на ред. На пример, ако сте биле во Гвам, Puerto Rico, може да држава Гвам, порторико во земјата дел. Клиенти од Бразил треба да оставите порака да ни дадете вашиот 11-цифрениот CPF како вашите сопствени потреби за тоа. За Царина Во разгледување на нашите клиенти да имаат корист, Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта. Ве молиме да се разбере, сепак, царина е надвор од нашата контрола ние не можеме да guarrante нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса.

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Крзно & Faux Крзно
Бренд Име:
ANNE & ДУШАТА
Материјал:
Faux Крзно
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Тип:
Широк-waisted
Јака:
О Деколте
Затворање Тип:
Отворете Бод
ЗанаетТехника:
Мал Дел Од
Стил:
High Street
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Дебела Топло Крзно
Извор главната карта:
Други извори
Снабдување категорија:
место
Инвентар Тип:
Целата еден
Стил:
Британски
Шема:
Цврста
Верзија Тип:
Лабава

Слична стока во категоријата..