• Намалена цена
  • Ново
2018 Човек Мулти-Патент Drawstring Ракав Кожени Јакни СТП Jaqueta Masculinas Јакна Мажите Црна Мотоцикл Кожна Јакна
zoom_in

2018 Човек Мулти-Патент Drawstring Ракав Кожени Јакни СТП Jaqueta Masculinas Јакна Мажите Црна Мотоцикл Кожна Јакна

DEN 2144.00 3298.08

Износот
check Това е достапна


Опис на производот Како светлина причина,таму ќе биде малку боја разлика,ако ум не тогаш да се купи.ви благодариме на соработката. Големина на : не се сите големина на располагање за следниве листата. Спореди детали големина со твое. Ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење,ви благодариме. Ако имате било какви прашања,ве молам дозволете ми да знам,јас ќе се обидам моето најдобро да ви помогне. 1cm=0.3937 инчен 1inch=2.54 см Ако не сте го доби цел во време или големина не одговара за вас, ве молиме договор со нас, прво,ќе се справи со тоа добро,ви благодарам.
Големина на табела

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Мажи
Outerwear Тип:
Кожа & Велур
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Редовни
Материјал:
СТП,Faux Кожа
Ткаенина Тип:
Плетени
Декорација:
Панделки
Облека Должина:
Редовни
Дебелина:
Стандард
Монтажни Дел:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Пак надолу Јака
Маскирани:
No
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
wc0063
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик

Слична стока во категоријата..