• Намалена цена
  • Ново
Seicane Двојно Din Црн Автомобил Радио Fascia за 2006+ Опел Vectra Astra Zafira Стерео Цртичка CD Рамка Панел ОЕМ
zoom_in

Seicane Двојно Din Црн Автомобил Радио Fascia за 2006+ Опел Vectra Astra Zafira Стерео Цртичка CD Рамка Панел ОЕМ

DEN 868.00 1071.36

Износот
check Това е достапна


Seicane Црна Двојно Din е Радио за Автомобил Fascia за 2006+ "Опел" Vectra Astra Zafira Стерео Цртичка CD Рамка Панел Аудио Маска
Опис :
Оваа fascia е специјално дизајниран за модифицирани инсталација на двојно din е радио за автомобил за 2006+ "Опел" Vectra/ Astra/ Zafira.
Објектот Специфики :
Предмет Тип : Fascias
DIN Тип : 2 DIN
Погоден Возило Тип : "Опел" Vectra/ Astra/ Zafira
Година : 2006+
Сместување : Табла
Посебни Карактеристики : Радио Инсталација
Материјал Тип : ABS Пластика
Боја Типот : Црна
внатрешниот мерки : 173*98/178*100/178*102mm
Место на Потекло : Кина (Копно)

Тип На Објект:
Fascias
Објектот Ширина:
15cm
Бренд Име:
seicane
Специјални Функции:
Радио Инсталација
Објектот Должина:
25cm
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Висина:
10cm
Материјал Тип:
ABS Пластика
Година:
2006+
Име На Модел:
S37OP009
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Објектот Големина:
173*98/178*100/178*102mm
Din Тип:
2DIN
Погоден Тип На Возилото:
Опел Vectra/ Astra/ Zafira
Сместување:
Табла
боја тип:
Црна

Слична стока во категоријата..