• Намалена цена
  • Ново
2017 женски нови пристигнување есен секојдневен лабава печати плус големина сите натпревар лигавче панталони жан
zoom_in

2017 женски нови пристигнување есен секојдневен лабава печати плус големина сите натпревар лигавче панталони жан

DEN 2160.00 2399.52

Износот
check Това е достапна

детали за производот
Име : 2017 женски нови пристигнување есен секојдневен лабава печати плус големина сите натпревар лигавче жан панталона
Материјал : Памук
Боја : Сина
Големина : Слободни, Должина : 130cm, Под должина на : 90cm, половината : 114cm, Хип : 140cm, Манжетната : 88cm
Модел големина : 168cm, 49kg
големина информации
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации .

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Жените
Декорација:
Џебови
Стил:
Повик
Бренд Име:
LuoYFF
Половината Тип:
Висок
Ткаенина Тип:
Омекнувач
Материјал:
Памук
Фармерки Стил:
комбинезони
Должина:
Ankle-Length Pants
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Одговара Тип:
Лабава
Измијте:
светлина

Слична стока во категоријата..