• Намалена цена
  • Ново
2018 Дечко Фармерки За Жените Harem Панталони Плус Големина L-5XL Лабава Панталони Одговара Гроздобер Тексас Фармерки Слаби Висока Половината Фармерки Жена
zoom_in

2018 Дечко Фармерки За Жените Harem Панталони Плус Големина L-5XL Лабава Панталони Одговара Гроздобер Тексас Фармерки Слаби Висока Половината Фармерки Жена

DEN 878.00 1254.24

Износот
check Това е достапна


Нови 2017 Дечко Фармерки Harem Панталони Жените Панталони Секојдневен Плус Големина L-5 XL Лабава Одговара Гроздобер Тексас Панталони со Висок Појас Фармерки Жени
ПРОИЗВОД INFARMATION
Производ Infarmation Име на Производ : женски фармерки , Жените панталони , Девојки Панталони Материјал : Памук+ Полиестер Погодни За Сезоната : Есен Дизајн Функција : Мода Боја : Слика боја, Големина : 26-27-28-29-30-31-32 Производ Индекс Еластична Не Водат Мала Умерена Повеќе Бомби Издание тип Тесни Тенок Умерена Лабава Мека Тешко Умерена Мека Многу Мека Дебелина Тенка Умерена Дебелина, се Згусне Вода Не се Мијат Избелени Висат Сув Студ Пеглање Не Суво Чистење
ПРОИЗВОД INFARMATIO
Страна Должина Половината Хип L 95 67.5-85 95-110 XL 96 70-90 100-115 2 XL 97 75-95 105-120 3 XL 98 80-100 110-125 4 XL 99 85-105 115-130 5 XL 100 90-110 120-135 / / / / 1. Белешки : ве Молиме овозможи 2-3 cm разлики поради прирачник за мерење. 2. Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0.3937 инч, 1 инч=2.540 cm.
1.Конечниот Квалитет Assureance Фотографии на производи е навистина? Да, слики се направени од страна на самите себе.Сите слики покажа дека е 95-98% вистина.Но, може да биде затоа што се прикаже надвор боја. Јас сум препродавач, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, Што е трговија на големо цена? Ви благодариме за вашето барање. ако сакате да се купи голема количина, ве молиме Контактирајте со нас .ние ќе ви даде најдобра цена. ви благодариме
2.Топло Совети
На експрес превоз Превозот ќе се организира во рок од 7 дена по Завршено плаќање на Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Ве молиме проверете ги следење imformation на следење на веб-сајт, и 3-7 дена или повеќе по испорака, логистика информации ќе бидат ажурирани.
3.За Повратни Информации
Кога сте примиле пакетот и се допаѓа, ве молиме потврдете го доби цел и остави позитивни повратни информации со целосна ѕвезди за нас,Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти сиромашна повратни информации, ние и ветуваме да ги реши сите проблеми за вас,
Ве молиме да ни даде 5 ѕвезди, ако се задоволни Детали опис 5star Комуникација 5star Превозот Брзина 5star

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Жените
Одговара Тип:
Редовни
Измијте:
светлина
Половината Тип:
Висок
Бренд Име:
KEAIYOUHUO
Број На Модел На:
2008002
Декорација:
Се Мијат,Дупка,Избелени,Искинале
Фармерки Стил:
Директно
Должина:
Full Length
Материјал:
Полиестер,Памук
Затворање Тип:
Патент Летаат
Ткаенина Тип:
Plaid
Стил:
Повик
Име:
Жените Панталони / Жена Фармерки
боја :
слика во боја
Suitbale За Сезона:
Лето
Материјал:
памук + полиестер
Дебелина:
Умерена
Популарната Елемент:
Слаби/Гроздобер
фармерки жени:
Лејди дечко фармерки за жени
Фармерки жена 2017 нова пролет мода:
искинатите фармерки за жени
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Големина:
L-XL-2XL-3XL-4XL-5XL

Слична стока во категоријата..