• Ново
Плус Големина Топла Продажба Секси Дама Тесни Фармерки Жените Тексас Жан Панталони 3SZ60105
zoom_in

Плус Големина Топла Продажба Секси Дама Тесни Фармерки Жените Тексас Жан Панталони 3SZ60105

DEN 926.88

Износот
check Това е достапна

Топла Продажба Секси Дама Тесни Фармерки Жените Тексас Жан Панталони 3 SZ60105 Превозот е бесплатен, ние ќе ги искористиме кина пост, тој ќе пристигне во 25-45 дена, ако треба да пристигнат во 4-6 дена, можете да контактирате со нас за да испратите страна на курирската служба DHL, UPS-от,Fedex, Aramex , KCS, и во цената на Превозот цена од нив, исто Така, Ако сакате да се направи трговија на големо или да стане нашата компанија 's дистрибутер во вашето место, можете директно од нашата Онлајн трговија на големо веб-страница : ве молиме контактирајте со нас со sexy-fashion-dress.com Нашата компанија :
1. секси-сон е познат професионални производител и снабдувач на големо секси долна облека, секси костими, корсет, повеќе од 1200 предмети може да изберете од нашата веб страница.
2.Ние, исто така, прифати ОЕМ и ODM.
3.Ако сте заинтересирани во некои од предмети или би сакале да нарачате од нас, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
4. секси-сон искрено со нетрпение очекуваме да на можност за соработка со вас базирани на взаемна корист.
Производи детали : Материјал Памук+Spandex+полиестер Состојба 100% сосема нов,, спакувани во запечатена пластична кеса.1 PC/ Пластична кеса Големина S-3 XL Боја Како што е прикажано Опис Топла Продажба Секси Дама Тесни Фармерки Жените Тексас Жан Панталони 3 SZ60105 за Перење не хлор белење, не пеглање, не хемиско чистење, емитуваше OEM Цел е прифатена Превозот бесплатно од страна на кина пост, но ако сте под итно, можете да со DHL,TNT,EMS,UPS-от,Fedex и купувачот се плати Плаќање ЗАЧУВАМ, Банкарски Трансфер и western union Испорака датум во рок од 2-3 работни дена по recieving плаќање Место на Потекло Кина
Големина На Табелата :
Ако сакате различна големина или различни бои во една многу, ве молиме оставете порака за нас!
Answer : ___________________________ Note :
Бојата може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот
Измијте го со рака во 30-степен вода, висат да се исуши во сенка, се забранува белење
Големина на табелата е само за референца, не може да биде малку разлика според упатство за мерење
Според рускиот поштенски барања.
За да бидете сигурни дека можете да ја прими пратката без проблеми. Ве молиме следете ги овие редовни,
1.Примачот име, ве молиме да го пополните целото име, вклучува три дела( првите делови е вашето име, вториот дел е татково име, третиот дел е семејното име.)
2.Адреса, ве молиме да го пополните детални адреса, вклучуваат земја, поштенски код, области во Русија, локација(city /град/село),името на улицата, куќа или стан број.
3.Најважните работи е на локација и на улица име мора да биде во согласност со вашиот пасош регистрирана адреса.

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Жените
Фармерки Стил:
Молив Панталони
Половината Тип:
Висок
Декорација:
Вез,Џебови
Одговара Тип:
Слаби
Измијте:
Кајгана Измијте
Број На Модел На:
3SZ60105
Бренд Име:
Koolee
Ткаенина Тип:
Омекнувач
Должина:
Full Length
Материјал:
Полиестер,Памук
Затворање Тип:
Патент Летаат
Стил:
Повик

Слична стока во категоријата..