• Ново
Бесплатен Превозот Евтини Попуст Мажите Фармерки Модни Стилови Панталони
zoom_in

Бесплатен Превозот Евтини Попуст Мажите Фармерки Модни Стилови Панталони

DEN 2016.00

Износот
check Това е достапна


Добредојдовте на нашата продавница!
Модни Стилови Добар Квалитет со Најдобра цена !
Најдобар избор за вас да се стави во вашиот плакар

Големина:
29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Мажи
Материјал:
Тексас
Шаблон Тип:
Цврста
Одговара Тип:
Тенок
Фармерки Стил:
Директно
Половината Тип:
Средината
Ткаенина Тип:
Омекнувач
Измијте:
Медиум
Должина:
Full Length
Бренд Име:
wrsenqi
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
8542
Затворање Тип:
Патент Летаат
Дебелина:
Midweight
Стил:
Повик

Слична стока во категоријата..