• Намалена цена
  • Ново
2018 пролет и есен девојки фармерки нови детски облека Тенок sideband децата фармерки
zoom_in

2018 пролет и есен девојки фармерки нови детски облека Тенок sideband децата фармерки

DEN 577.00 641.28

Износот
check Това е достапна


Дете НИ Големина:
3T, 4T, 5, 6, 7
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Фармерки
Број На Модел На:
00944
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
dangdangshu
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Шаблон Тип:
Крпеница
Одговара Тип:
Лабава
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Повик
Половината Тип:
Средината
Измијте:
Медиум

Слична стока во категоријата..