• Намалена цена
  • Ново
2017 Момчиња Облека Дупка Боја Плетенка Деца Фармерки Панталони Пролет Мода Деца Панталони Искинале Момче Девојка Тексас Панталони 3-11T Деца Панталони
zoom_in

2017 Момчиња Облека Дупка Боја Плетенка Деца Фармерки Панталони Пролет Мода Деца Панталони Искинале Момче Девојка Тексас Панталони 3-11T Деца Панталони

DEN 648.00 719.52

Износот
check Това е достапна


2017 Момчиња Облека Дупка Боја Плетенка Деца Фармерки Панталони Пролет Мода Деца Панталони Искинале Момче Девојка Тексас Панталони 3-11 T Деца Панталони

Дете НИ Големина:
4T, 6, 8, 10, 12
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Фармерки
Бренд Име:
XI КА
Шаблон Тип:
Крпеница
Пол:
Момчиња
Стил:
Повик
Број На Модел На:
609#
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Половината Тип:
Ниска
Одговара Тип:
Редовни
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Измијте:
светлина

Слична стока во категоријата..