• Намалена цена
  • Ново
Coyee Ретро Гроздобер Транспарентен Бела Наочари Рамки Мажи Жени Eyewear Жените RX Очила Очила Јасно леќи
zoom_in

Coyee Ретро Гроздобер Транспарентен Бела Наочари Рамки Мажи Жени Eyewear Жените RX Очила Очила Јасно леќи

DEN 101.00 144.00

Износот
check Това е достапна


Опис :
Состојба : Нова
Материјал на рамка : PC
Боја на рамката : Транспарентни, Јасни
Леќи за боја : Јасно леќи
Пол : Унисекс
Направен од висок квалитет, отсечени дизајн на рамка, супер светло, многу удобен за носење, висока температура и отпорност.
Пакет содржи : 1 x пластична кутија 1 x Eyeglass Рамка

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
coyee
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
2104
Рамка Материјал:
Пластични

Слична стока во категоријата..