• Намалена цена
  • Ново
Brightzone Нов Модел Круг Древни Начини Мажи Жени Очила Рамка Прирачник Одбивни Плоча Материјал Спектакл Рамка Прилагодливи Око
zoom_in

Brightzone Нов Модел Круг Древни Начини Мажи Жени Очила Рамка Прирачник Одбивни Плоча Материјал Спектакл Рамка Прилагодливи Око

DEN 1231.00 1295.52

Износот
check Това е достапна


Бренд Име : Brightzone
Состојба : Нова
Големина на :
48m 20mm 42mm 143mm 140mm

Бренд Име:
Brightzone
Рамка Материјал:
Ацетат
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Цврста
Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Текстурата на материјалот:
Лим и метал
Спецификации:
53-18-140
Стил:
Целосна Рамка
Модел:
5022
рамка боја:
Црна, сребрена рамка

Слична стока во категоријата..