• Намалена цена
  • Ново
На 20 милиони 30m Рамен Етернет Кабел RJ45 lan кабел cat6 Рамен 1000Mbps МАЧКА 6 Мрежата Ethernet кабел за Компјутерска Рутер, Лаптоп ps4 PC
zoom_in

На 20 милиони 30m Рамен Етернет Кабел RJ45 lan кабел cat6 Рамен 1000Mbps МАЧКА 6 Мрежата Ethernet кабел за Компјутерска Рутер, Лаптоп ps4 PC

DEN 576.00 719.52

Износот
check Това е достапна

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет. Cat6 кабли се користат за поврзување на мрежа, пренос на податоци и телефонски линии пред се. поврзете КОМПЈУТЕР за да DSL/Кабелски модем, hub, switch и рутер. Поврзете DSL/Кабелски модем, Hub, switch, рутер. Поддршка 10 /100 / 1000 Mbps. Станот кабли лесно се вклопуваат помеѓу тесни простори подобрување на изгледот на вашиот дом или канцеларија, бидејќи тие се рамни и лесно да се скрие. Овие рамен кабли се совршено се вклопуваат под тепих, до ѕидовите, па дури и зад мебел. Име на производ : МАЧКА 6 кабел. Кабелот тип : UTP. Приклучок : 8 P8 C RJ45 злато конектор. Преносот го оценувате : 500 MHZ во 10 GBase-T ethernet. Должина : 20 милиони,30m Пакет се Вклучуваат : 1* Мачка 6 рамен кабел

боја:
Бела, Црна
Должина:
30m, 20m
Бренд Име:
LNYUELEC
Пакет:
Yes
оклопна:
No
кабелот тип:
cat6
Број На Модел На:
cat6 рамен кабел

Слична стока во категоријата..