• Намалена цена
  • Ново
АНИ 18K Бело Злато Pendant Ѓердан I/SI1 0.068 кт Вистински Природен Дијамант парична Казна Накит Жените Ангажман Ѓердан Роденденски Подарок
zoom_in

АНИ 18K Бело Злато Pendant Ѓердан I/SI1 0.068 кт Вистински Природен Дијамант парична Казна Накит Жените Ангажман Ѓердан Роденденски Подарок

DEN 11328.00 14340.00

Износот
check Това е достапна

АНИ 18 K Бело Злато Pendant Ѓердан I/SI1 0.068 кт Вистински Природен Дијамант парична Казна Накит Жените Ангажман Ѓердан Роденденски Подарок
Опис АНИ Накит е еден од водечките накит производители, дизајнери и извозниците. Нашата фабрика помина низ текот на триесет години од дијамант златен накит производство. Професионални Накит Производителот, во сопственост на CAD Одделот & фабрика, Cusomerized Цел добредојдени.
Најдобар Квалитет, Добра Цена, се Меша со Цел, Без Минимум барање, обидувајќи се да обезбеди најдобра услуга. Купат Повеќе, Повеќе попуст. Голем за да може да бесплатен превозот. Различни прст големина и различни центар камен големина може да обезбеди, задолжен додадете зависи промени.
100% Вистински производи за фотографија, Добар квалитет, Најдобра Услуга.
АНИ Ангажман Прстен за Твоите Најдобри Љубов !!!!
Свадба Sona Ри ПРОИЗВОД НАСТАВА
Центар Камен Материјал : Вистински Природен Дијамант Главниот Камен Облик : Тркалезна Намали Страна Камен Материјал : Вистински Природен Дијамант Свадба Ангажман Булчински Pendant Ѓердан Метал : Вистински 18k Бело Злато Камења Поставка : Prong Крај : Високо Полиран Сите камења се прицврстени со Prong Амбиент. Не лепат се Гарантира Висок Квалитет на Пакет : Картон или Пластична Кутија, Друг пакет бара е на располагање. Пакет Се Вклучени : 1 X Pendant Ѓердан
Свадба Sona Прстен
ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ
НАКИТ ПРОИЗВОДСТВО НА ПРОЦЕСОТ АНИ НАКИТ ФЕР КЛИЕНТ ОСВРТИ
БРЕНД ВОВЕД Услуга 1, ги носат илјадници избор на парична казна фунта сребрен накит. Доколку сте како нас да прават сопствени фунта сребрен накит за вас, ве молиме контактирајте со нас и ќе ни биде мило да работат со вас еден на еден. Нашиот накит дизајнери се високо обучени да работат со секој вид на накит. Ние имаме направено многу имитации од каталози, вистински накит и слики преку е-маил до нас. 2, Печат, позлатен, емајл и камен боја може да се направи според вашите сопствени услов 3, Нашиот меѓународен тим ви нуди квалитет на производите, за време на испорака, исклучителни клиент поддршка и најдобри цени за голем купи и многу задоволен клиент. 4, Нашата повеќејазична сметка & развој на производот менаџери се среќни да одговараат на англиски јазик. 5, Нашето производство работници, извоз и сметководство оддел се обезбеди вашите нарачки се произведени и испорачани на време и на квалитетот очекувате. 6, ве Молиме контактирајте го нашиот онлајн тим со какви било прашања може да имате. Можете да не контактирате преку е-пошта, чет во живо или преку телефон. За нас : Добредојдовте на Најдобриот Накит Дизајн Co.,Ltd. Ние сме веледрогерија и производителот на стерлинг сребро 925 накит и додатоци се наоѓа во Шенжен, Кина.

Гем Боја:
само pendant, со синџир
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Парична казна
Метали Тип:
Жолто Злато
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Главниот Камен:
дијамант
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
YLDN-051
Страна Камен:
дијамант
Certificate Type:
Трета Страна Оценување
Повод:
Свадба
Синџир Тип:
Линк Синџир
Дијамант Намали:
Одлични
Обликотшема:
Круг
Бели Дијаманти Боја:
I
Бренд Име:
AINUOSHI
is_customized:
Yes
Дијамант форма:
Тркалезна Форма
Дијамант Јасност:
SI1
Метал Печат:
18k

Слична стока во категоријата..