• Ново
frershwater бисер бели барок 8мм аметист ѓердан 45inch трговија на големо и монистра природата FPPJ жена 2017
zoom_in

frershwater бисер бели барок 8мм аметист ѓердан 45inch трговија на големо и монистра природата FPPJ жена 2017

DEN 1344.00

Износот
check Това е достапна


материјал : слатководни бисер и аметист
облик : тркалезна и барок
боја : бела
должина : 45inch
големина : 7-9mmand 8мм

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Парична казна
Синџир Тип:
Змија Синџир
Метали Тип:
Никој
Пол:
Жените
Повод:
Партија
Бренд Име:
FPPJ
Страна Камен:
Никој
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
is_customized:
Yes
Главниот Камен:
Аметист
Certificate Type:
ПЕКИНГ CUG ГЕМ ЦЕНТАР ЗА ТЕСТИРАЊЕ
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен

Слична стока во категоријата..