• Ново
Нова рачно изработени црвено силикони крв chocker ѓердан маскарада крварење ноќта на Вештерките мода накит
zoom_in

Нова рачно изработени црвено силикони крв chocker ѓердан маскарада крварење ноќта на Вештерките мода накит

DEN 379.20

Износот
check Това е достапна


Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Pendant Големина:
31mm x 24mm
Бренд Име:
Jeheu
Број На Модел На:
EN180825
Стил:
Hyperbole
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Унисекс
Материјал:
Силикони
Функција:
N/A
Компатибилност:
N/A
Обликотшема:
КРВ
Метали Тип:
Гума
Име:
Нова рачно изработени црвено силикони крв chocker ѓердан маскарада крварење H
Производ големина:
види сл pls
Контрола На Квалитет:
100% КК Помина
Животна средина-пријателски материјал:
Силиконски + Метални синџир

Слична стока во категоријата..