• Намалена цена
  • Ново
Qingmos Природни 6-7mm Бел Бисер 17 Chokers ѓердан за Жените & 20mm Црвено Pendant Ѓердан-nec5993 трговија на Големо/мало
zoom_in

Qingmos Природни 6-7mm Бел Бисер 17 Chokers ѓердан за Жените & 20mm Црвено Pendant Ѓердан-nec5993 трговија на Големо/мало

DEN 947.00 1632.00

Износот
check Това е достапна


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА Qingmos Природни 6-7mm Бел Бисер 17" Chokers ѓердан за Жените & 20mm Црвено Pendant Ѓердан-nec5993 трговија на Големо/мало
Опис : Работи : ПРОДАЖБА 6-7mm Природни Бел Бисер & 8мм Кина Црвено Jade со Голема 20mm Кина Црвено Jade Pendant 17" ѓердан-nec5993 Должина/големина : 17inch / за 8мм и 6-7mm Затворач : Прстен затворач Облик/ Боја : тркалезна / сина и Бела S/N : nec5993 Состојба : Сосема Нов, Никогаш не Носат Сличен Објект кликнете тука за детали!>повеќе Multicolor Ѓердан nec5991> Жолта жад и бисери ѓердан nec5992> lapis lazuli и бисери ѓердан nec5993> red жад и бисери ѓердан nec5994> црна ахат и бисери ѓердан nec5967>20mm црвено jade pendant ѓердан nec5985>20mm црвено jade ѓердан nec5986>14mm црвено jade ѓердан nec5987>12mm црвено jade ѓердан кликнете тука за детали!>повеќе Multicolor Ѓердан
Плаќање
Превозот Надомест
За Пакување Постои редовен воздушен mail пакување (на Релијабилни торба или bandbox), многу постојаност и многу компактен!
(Кликни да зголемиш) Наплата
Ако имате било незадоволство со нашите производи кога ќе ја добијат, само mail тоа врати целосно во 15 дена. Можете да добијат бесплатна замена или враќање, Реконструкција е последната аукција цена минус e Bay трошок (листата за провизии и конечна вредност такса).
Ако имате било какви прашања , само е-пошта до нас,ќе добиете одговор во 1 работен ден.

Главниот Камен Боја:
5994 Црна Ахат, 6300 Зелена Жад, 5993 Црвено Жад, 6301 Сина, Тиркизна, 5991 yellow18mm Жад, 6302 зелена и бела, 5992 Сина lapis
Бренд Име:
qingmos
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Бисер Форма:
Компир
Број На Модел На:
nec5993
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
20mm
Функција:
Расположение Tracker,Порака За Потсетување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Големина:
6-7mm
боја:
Бела
Обликот:
Круг
Материјал Тип:
слатководни бисер
Главниот Камен:
бисер
Вториот Камен:
Jade
Бисер Тип:
слатководни бисер
Должина:
17 inch
Стил:
Романтични

Слична стока во категоријата..