• Намалена цена
  • Ново
2018 Совршен Европа Природен Бисер Накит, Naural Бисер Ѓердани,Свадба Накит,Деверуша Подарок За Лејди
zoom_in

2018 Совршен Европа Природен Бисер Накит, Naural Бисер Ѓердани,Свадба Накит,Деверуша Подарок За Лејди

DEN 3174.00 3648.00

Износот
check Това е достапна

Добредојдовте на Големо Бисер Продавница за Накит
Секоја накит во мојата продавница се вистински бисери, ние сме уникатен дизајн и прва класа на услуги, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе во најбрзо време за да се даде одговор, ви благодариме за доаѓање!
Благодарение толку многу за да ја Посетите мојата продавница, среќен шопинг!

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Пол:
Жените
Материјал:
бисер
Бисер Форма:
Компир
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Број На Модел На:
2018n-104
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Никој
Бренд Име:
ХАИ YING ЛИ ВЕИ
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
is_customized:
Yes
Pendant Големина:
Не мора
Стил:
Класичен
Функција:
Среќно
Објектот:
слатководни бисер ѓердани
бисер shaper:
Исклучување круг
бисер боја:
Бела
бисер на кожата:
Со Мали Blemish и прстен
бисер сјај:
Висок
Бисер Квалитет:
AA
бисер големина:
5-6mm
должина на ѓердан:
18INCHES
ѓердан затворач:
сребрена тока

Слична стока во категоријата..