• Намалена цена
  • Ново
Корејската Верзија На Едноставен Сребро Позлатен Љубов Краток Ѓердан Clavicle Ѓердан Жените Ѓердан Ѓердан Изјава Ѓердан Colar
zoom_in

Корејската Верзија На Едноставен Сребро Позлатен Љубов Краток Ѓердан Clavicle Ѓердан Жените Ѓердан Ѓердан Изјава Ѓердан Colar

DEN 28.00 48.00

Износот
check Това е достапна


[xlmodel]-[производи]-[46336]
[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[custom]-[46335]

Бренд Име:
ZHEGUOYAOLU
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Акрилик
Обликотшема:
Срцето
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
No
Број На Модел На:
фунта сребрен накит
Pendant Големина:
CM
Метали Тип:
Цинк Легура
Функција:
Порака Потсетник
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Прилагодено 1:
макси ѓердан
Обичај 2:
ѓердан ѓердан
Обичај 3:
Ѓердани & Приврзоци
Обичај 4:
изјава ѓердан

Слична стока во категоријата..