• Намалена цена
  • Ново
2017 Нови Бели Лушпи Црн Сомот Ѓердан Ѓердан За Жените Среќа Макси Chokers Ѓердан Chocker collares колиер рас du cou
zoom_in

2017 Нови Бели Лушпи Црн Сомот Ѓердан Ѓердан За Жените Среќа Макси Chokers Ѓердан Chocker collares колиер рас du cou

DEN 22.00 55.68

Износот
check Това е достапна


[xlmodel]-[custom]-[42610]
2017 Нови Бели Лушпи Црн Сомот Ѓердан Ѓердан За Жените Среќа Chokers Ѓердан Chocker collares колиер рас du cou
[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[custom]-[41540]

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Школка
Pendant Големина:
како Слика
Број На Модел На:
Црн Сомот Ѓердан Ѓердан
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
RONGBIN
Метали Тип:
Цинк Легура
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Функција:
Расположение Tracker
Име:
Бели Лушпи Црн Сомот Ѓердан Ѓердан
Време:
2017
Стил:
Етничките Среќа Chokers Ѓердан Chocker
Пол:
Жените Бели Лушпи Црн Сомот Ѓердан Ѓердан
Должина:
30cm
Тежина:
6g White Shells Black Velvet Choker Necklace
Пакет:
1pcs во една opp вреќа
Occassion:
Партија Бели Лушпи Црн Сомот Ѓердан Ѓердан

Слична стока во категоријата..