• Намалена цена
  • Ново
РОУЗ ЖИВОТ Мода Личност Диви Украси Ретро Едноставни Елементи Ѓердан Реси Вратот Женски Jewlery
zoom_in

РОУЗ ЖИВОТ Мода Личност Диви Украси Ретро Едноставни Елементи Ѓердан Реси Вратот Женски Jewlery

DEN 484.00 569.28

Износот
check Това е достапна


РОУЗ ЖИВОТ Мода Личност Диви Украси Ретро Едноставни Елементи Ѓердан Реси Вратот Женски Jewlery

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
N5415
Бренд Име:
РОУЗ ЖИВОТ
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Функција:
ROSELIFE

Слична стока во категоријата..