• Намалена цена
  • Ново
бесплатен превозот 3pcs( 1 инч+1.5 инчен+ 2 инчи)бран круг ева удари хартија удар за DIY Бележник перфоратор ева машина занает удар
zoom_in

бесплатен превозот 3pcs( 1 инч+1.5 инчен+ 2 инчи)бран круг ева удари хартија удар за DIY Бележник перфоратор ева машина занает удар

DEN 1327.00 1818.24

Износот
check Това е достапна

бесплатен превозот 3pcs( 1 инч+1.5 инчен+ 2 инчи)бран круг ева удари хартија удар за DIY Бележник перфоратор ева машина занает удар
Дизајн : Круг Бран
Големина на : 1 парче 2" + 1pc 1.5" + 1pc 1" Бран Круг форма занает удар
Намалување Дијаметар : За 1pc 47mm+ 1pc 35mm + 1pc 24mm
Пакет : 1pc/блистер картичка
Опис : Идеален за ЕВА пена,хартија изработката projrcts,училиште белешки и честитки.
Декорација на училиште белешки и подарок ознаки.
лесно да се справи со своите лост удирање акција.
За повеќе модели ве молам дозволете ми да знам.Мешаат различни шема
Имајте на ум дека случаен боја, модели можат да бидат избрани, бојата не е избран.
Pro, цена значи 1 buc цена
За ЕВА дебелина 1mm-4mm
Создавање на свој честитки, коверти, етикети и ознаки.
Забава и Лесен за Користење
Како да се користи границата хартија punchers? · изберете моделот ви се допаѓа, и вметнете ја хартија во перфоратор · Притиснете го копчето за перфоратор · Отстранете го перфоратор, и ќе видите patter на хартија
Она што можете да направите со занает перфоратор?
тоа е многу добра играчка за деца, неопходна за diy рачно изработени занаетчиски, на пример, честитки, старо-резервации и сл.
1) За Германија клиенти , ако у сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ , ве молиме кажете ни ја вашата EORI број . Без нив, ние можеме само со DHL, Хонг Конг пост или Кина Пост !
За руски клиенти , ве молиме кажете ни го вашето име и презиме (најмалку 3 зборовите) , вклучувајќи име, средно име и презиме, инаку руската Пост ќе не ослободува парцели и да се врати во Кина !
За Бразилската/Аргентина/Чиле клиенти , ако сакате да брод од страна на Fed Ex, DHL, ТНТ, UPS-от, ве молиме да ми кажете вашиот даночен број ( CUIT, CPF или CNPJ ). Без тоа, Царинската ќе се врати стоката во Кина .
2) превозот во Светот (Освен некои далечни земји); Купувачот е одговорен за Далечински Област Доплата, било Царински давачки или Увоз даночни ако излезе.
3) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка.
4) Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
5) Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува одлагање, особено за време на сезона.
6) Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и ние не ќе наплата тебе.

Материјал:
ABS + алуминиумски пластика
Број На Модел На:
Дупка Удар

Слична стока во категоријата..