• Намалена цена
  • Ново
50Pcs Мешани Симпатична Шапка Мачки Смола Декорација Занаети Монистра Flatback Cabochon Бележник DIY Embellishments Додатоци Копчиња
zoom_in

50Pcs Мешани Симпатична Шапка Мачки Смола Декорација Занаети Монистра Flatback Cabochon Бележник DIY Embellishments Додатоци Копчиња

DEN 156.00 305.28

Износот
check Това е достапна


Материјал :
Смола
Големина на :
Appro : 23x15mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Како Слика
Количина :
Ќе добиете 50 Парчиња од овој објект во листата цена,
Дел Бр.
H0534

Материјал:
Смола
Број На Модел На:
H0534

Слична стока во категоријата..