• Намалена цена
  • Ново
20Pcs Розова Срце Торта Смола Декорација Занаети Flatback Cabochon Бележник DIY Embellishments Додатоци Копчиња
zoom_in

20Pcs Розова Срце Торта Смола Декорација Занаети Flatback Cabochon Бележник DIY Embellishments Додатоци Копчиња

DEN 133.00 260.64

Износот
check Това е достапна


Материјал :
Смола
Големина на :
Appro : 22x20mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Како Слика
Количина :
Ќе добиете 20 Парчиња од овој објект во листата цена,
Дел Бр.
H1241

Број На Модел На:
H1241
Материјал:
Смола

Слична стока во категоријата..