• Намалена цена
  • Ново
100Pcs 12mm Бел Цвет Половина Roud Бисер Монистра FlatBack Бележник Занает Cabochon Kawaii DIY Embellishments Додатоци
zoom_in

100Pcs 12mm Бел Цвет Половина Roud Бисер Монистра FlatBack Бележник Занает Cabochon Kawaii DIY Embellishments Додатоци

DEN 57.00 143.04

Износот
check Това е достапна


Материјал :
Бисер
Големина на :
Appro : 12mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Како Слика
Количина :
Ќе добиете 100 Парчиња од овој објект во листата цена,
Дел Бр.
H1163

Материјал:
бисер
Број На Модел На:
H1163

Слична стока во категоријата..