• Намалена цена
  • Ново
20Pcs Мешано Овошје Цреша Смола Декорација Занаети Flatback Cabochon Бележник DIY Embellishments Додатоци Копчиња
zoom_in

20Pcs Мешано Овошје Цреша Смола Декорација Занаети Flatback Cabochon Бележник DIY Embellishments Додатоци Копчиња

DEN 95.00 186.24

Износот
check Това е достапна


Материјал :
Смола
Големина на :
Appro : 17x17mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Како Слика
Количина :
Ќе добиете 20 Парчиња од овој објект во листата цена,
Дел Бр.
H1233

Број На Модел На:
H1233
Материјал:
Смола

Слична стока во категоријата..