• Ново
VapeSoon 20pcs Замена Виножито Стаклена Цевка За TFV12 Принцот 8ml Atomizer РЕЗЕРВОАРОТ
zoom_in

VapeSoon 20pcs Замена Виножито Стаклена Цевка За TFV12 Принцот 8ml Atomizer РЕЗЕРВОАРОТ

DEN 1200.00

Износот
check Това е достапна


Број На Модел На:
TFV12 Принцот 8ML Стаклена Цевка
Бренд Име:
VapeSoon
Материјал:
Стакло
Компатибилен Модел:
TFV12 Принцот 8ML Atomizer
Тип На Објект:
стаклена цевка
боја:
виножито
Пакет:
Мало Пакет

Слична стока во категоријата..