• Намалена цена
  • Ново
Оригиналниот Yocan се Развива Плус XL Восок Vape Пенкало Комплет со Вграден-во 1400mAh Батеријата & QUAD Серпентина Ѕверот Облаци Vape Vs Его Aio / Ijust S
zoom_in

Оригиналниот Yocan се Развива Плус XL Восок Vape Пенкало Комплет со Вграден-во 1400mAh Батеријата & QUAD Серпентина Ѕверот Облаци Vape Vs Его Aio / Ijust S

DEN 1278.00 1558.08

Износот
check Това е достапна


Yocan се Развива Плус XL Восок Vape Пенкало Комплет 1400m Ah
Производ Вовед
На Yocan се Развива Плус XL е нова vape пенкало за полнење за восок и да се концентрира vapers. На atomizer усвојува иновативни магнетни врска помеѓу цевка и база, што го прави refilling толку лесно. Единствена QUAD кварц род серпентина носи ѕверот clods и хитови со чиста и чист вкус. Ја Развива Плус XL исто така ви овозможува да ја прилагодите на струење според вас потреби. Батеријата доаѓа со вграден-во 1400m Ah батеријата и двојна преграда силикони тегла. Со својата компактна големина и виси прстен, можете да го однесете уредот насекаде по ваша желба. 5 бои се достапни.
Параметри Големина : 115 x 22mm Батерија : Вграден-во 1400mah Полнење : Микро USB Порта Боја : Црна/Шампањ Злато/Прозрачна Боја/Розово Злато/Сребрена
Уникатен QUAD Кварц Род Серпентина Дното Прилагодливи Струење 1400m Ah Батеријата со USB Полнењето Магнетни Врска помеѓу Atomizer Цевка и База на Монтажни изградена-во Двојна Преграда Силикони Јар Нов Светлосен Боја Компактен и Пренослив
Тоа доаѓа со 1x Atomizer 1x 1400m Ah 1x Екстра Quad Серпентина 1x Мала алатка 1x Микро USB кабел 1x Виси прстен 1x Lanyard
Едноставно пакување. Вообичаено Пакување од фабриката, пакување и е предмет на промена без претходна најава.
Тоа не доаѓа со восок/концентрира , треба да ги купите одделно. Тоа не мора "ФОЛКСВАГЕН" или VT функција. Совршено одговара со се Развива Плус XL Калеми.

Бренд Име:
YOCAN
Тип:
Други
Номиналниот Капацитет:
1400mAh
Број На Модел На:
Yocan се Развива Плус XL Комплет
Компатибилен Модел:
Се развива Плус XL Калеми
Големина:
other
Номиналниот Напон:
Други
Големина:
115mm x 22mm
Батеријата:
Вграден-во 1400mah
полнење:
микро USB порт
боја:
Црна,Шампањ Злато и повеќе

Слична стока во категоријата..