• Намалена цена
  • Ново
Оригиналниот GeekVape Авокадо 24 RDTA Нова Боја Издание 5ml Капацитет на Резервоарот е Лесно Да се Пополни & Капе Совет Заменливи E-cig Vape Atomizer
zoom_in

Оригиналниот GeekVape Авокадо 24 RDTA Нова Боја Издание 5ml Капацитет на Резервоарот е Лесно Да се Пополни & Капе Совет Заменливи E-cig Vape Atomizer

DEN 986.00 1565.28

Износот
check Това е достапна


Geek Vape Авокадо 24 RDTA Нова Боја Издание Со поголем капацитет во 5ml, Geek Vape Авокадо 24 RDTA е надградена верзија на Geekvape Авокадо РТС. Наследување Битие структура и брзина стил двојна пост палубата, Авокадо 24 е лесно да се изгради и да рефил. Ќе уживате во совршениот вкус искуство со Авокадо 24. Исто така, имаме TPD Известување за оваа точка и ќе ручек на производот страница наскоро! Спецификација : Висина на резервоарот : 33mm Капе совет висина : 10мм Дијаметар : 24mm Капацитет на резервоарот : 5.0 ml Карактеристики : 5ml капацитет со 24mm дијаметар Лесно да се изгради со битие структура и голема брзина стил палубата Совршен вкус искуство Достапни за единечен или двоен серпентина Лесно да се пополни Капе совет заменливи ЅИРКААТ изолатор Пакет Содржина : 1 x Geek Vape авокадо 24 RDTA 1 x Замена стаклена цевка 1 x Широк понесе капе совет 1 x 510 капе совет 1 x Замена керамички блок 1 x резервни делови polybag 1 x Ален копче 1 x 510 адаптер Едноставно пакување. Вообичаено Пакување од фабриката, пакување и е предмет на промена без претходна најава. Цел Совети : Како да се пополни : он-заклучување на зглоб заклучување систем на палубата, а потоа се наполни резервоарот. Серпентина зграда : може да се изгради еден или двојно серпентина за vaping.

Бренд Име:
GEEKVAPE
Број На Модел На:
GeekVape Авокадо 24 RDTA Atomizer
Компатибилен Модел:
510/его
Калеми Тип:
Заменливи
Тип:
Авокадо 24 RDTA
Е-течност Капацитет:
5.0 ml
Модел:
нова верзија на Geekvape Авокадо РТС
feature1:
Наследување Битие структура
feature2:
Брзина стил двојна пост дек
на располагање:
Единечен или Двоен серпентина
капе:
Капе совет заменливи
Резервоар:
ecigarette цигара cartomizer

Слична стока во категоријата..