• Ново
50pcs/многу VOCC Серпентина Замена серпентина за M22 M18 0.5 ohm 0.2 ohm за ТЦ МО Atomizer
zoom_in

50pcs/многу VOCC Серпентина Замена серпентина за M22 M18 0.5 ohm 0.2 ohm за ТЦ МО Atomizer

DEN 2112.00

Износот
check Това е достапна


50pcs/многу VOCC Серпентина Замена серпентина за M22 M18 Испарувач 0.5 ohm 0.2 ohm за ТЦ МО Atomizer Информации Тема : ЕГО 510 тема Серпентина : Дното серпентина глава Одговара за : M18, M22 Отпор : 0.5 ohm за нормален ,0.2 ohm за ТЦ Предност : 1. Променливи Серпентина Глава 2. Дното серпентина дизајн , греење форма дното 3. Огромен Пареа,Не Гори Мирис,Нема Истекување,Не Попуштат 4. Лесен за Чистење 5. его нишка со pyrex 6. Compatiable со его 510 Серија e цигара Фото Брза Испорака :
Бесплатно,Брзо&Безбедно испорака
1.Имаме големи акции за сите модели,и обележете го парцела како подарок да ви помогне да ги избегнете високите царински promble,Така што ќе го добиете вашиот пакет безбедност.
За Квалитет :
1.Ние сме професионална снабдувач на ALIEXPRESS за Електронска Цигара,Секој објект ќе купи од нас беше тестирана пред превозот и ние може да гарантира квалитет.
2.Ние сме директни фабрика локална во Шенжен,Кој ги има најголемите електронски цигари на пазарот во Кина.Затоа, ние може да обезбеди конкурентна цена и најдобра услуга во сите аспекти.Ова е вашата најдобра можност директно да пристапите до Кина електронски производство.
По продажбата на услугата :
Pls ве молиме контактирајте со нас ако откриете некои проблем за вашите производи во прв пат.
Ние ќе го замени скршен делови со нови слободни делови во следната цел.
Изберете најбрзо и најбезбедно шпедиција.
Задржи следење на ред се додека не се добие стоката.
Повратни информации :
1.Вашето задоволство е наша главна цел!
2.Ние високо го цениме ако може да ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди коментарите. вашата поддршка прави нас работат понапорно и подобро
Не губат златна можност,Овие производи се продаваат топли,со Користење на вистински срце да направи бизнис со вас,Не само што се добри партнери, но, исто така, се пријатели.

Отпорот:
0.5 ohm, 0.2 ohm
Бренд Име:
ПОД ДВА
Калеми Тип:
Заменливи
Број На Модел На:
VOCC серпентина
Компатибилен Модел:
510 thead

Слична стока во категоријата..