• Ново
10pcs Бесплатен Превозот ДА Алуминиум-220 Heatsink НА 220 Топлина Мијалник Транзистори Радијатор TO220 Кулер за Ладење 15*10*20MM
zoom_in

10pcs Бесплатен Превозот ДА Алуминиум-220 Heatsink НА 220 Топлина Мијалник Транзистори Радијатор TO220 Кулер за Ладење 15*10*20MM

DEN 62.40

Износот
check Това е достапна


Број На Модел На:
15*10*20mm
Test2:
2
is_customized:
Yes
Бренд Име:
КЕНТАКИ ПОБЕДИ РОБОТ
Test1:
1
Test4:
4

Слична стока во категоријата..