• Ново
1.5 М / 2.5 M / 3.5 M / 9.5 M Smart USB Приклучок Жици Одбор Кујна Plug-Сиднеј 12 Plug Чист Бакар Три-Жица USB Приклучок
zoom_in

1.5 М / 2.5 M / 3.5 M / 9.5 M Smart USB Приклучок Жици Одбор Кујна Plug-Сиднеј 12 Plug Чист Бакар Три-Жица USB Приклучок

DEN 768.00

Износот
check Това е достапна


Карактеристики : Производ гарантира 100% нови и вистински, сигурен квалитет 1. Внатрешни бакар структура, струја низ претставата е добар, без лемење зглобовите, топлина мала 2. Употреба на високо-квалитетна три-core бакарна жица, долго време да се користи во полн капацитет не е жешко 3. Избор на високо-перформанси пламен-retardant инженеринг пластика, висока температура, анти-стареењето, тековната носи делови на 750 ° температура не горат 4. GB три рамен приклучокот, еден шприц, по 10.000 пати експериментот не е torsion деформација Производ Содржина : 1 * Smart USB Контактот 1 * PP Пакување

Примена:
Станбени / Општа Намена
Номинална Струја:
2500W
Заземјување:
Стандард Заземјување
Стандард:
12 socket
Бренд Име:
Halojaju
Број На Модел На:
lyh-192
Име на производ:
usb приклучок
Видови на:
Инсталации одбор
категорија:
Електричниот Штекер
Производот употреба:
Smart USB приклучок
Видови:
вклучете приклучок
Применливи сцена:
Дом / канцеларија / болница / јавни места
Тип Socket:
Силна електрична енергија
Линија Должина:
1.5 М/2.5 M/4.5 М/9.5 M
Карактеристики:
Заштита Од Преоптоварување
Боја:
Жолта и бела

Слична стока во категоријата..