• Ново
13pcs 850/852/9502 Универзална топол воздух пиштол воздух млазницата Цуи воздушен пиштол на главата демонтажа Тајван IC BGA уривање заварување Тајван Правец
zoom_in

13pcs 850/852/9502 Универзална топол воздух пиштол воздух млазницата Цуи воздушен пиштол на главата демонтажа Тајван IC BGA уривање заварување Тајван Правец

DEN 1140.00

Износот
check Това е достапна


13pcs 850/852/9502 Универзална топол воздух пиштол воздух млазницата Цуи воздушен пиштол на главата демонтажа Тајван IC BGA уривање заварување Тајван Правец

Димензии:
-
Текст Voltagle:
-
Број На Модел На:
850/852/9502
Излезна Моќност:
-
Излезна Температура:
-
Бренд Име:
UYUE
Температурата Стабилност:
-

Слична стока во категоријата..