• Ново
Орална Нега На Дете Ротирачки Симпатична Електрична Четка За Заби Со Четка За Заби Главата Го Замени
zoom_in

Орална Нега На Дете Ротирачки Симпатична Електрична Четка За Заби Со Четка За Заби Главата Го Замени

DEN 179.52

Износот
check Това е достапна

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : да се Отстрани забот дамка и денталниот плак, избелуваат забите и олеснување на крварење на непцата Ротирачки дизајн, чистите заби 3 пати повеќе крајно отколку обична четка за заби Со максимална фреквенција на вибрации до до 6.000 пати/мин Мека наежвам да се избегне повреда на вашата gingivae и емајл Четка главата заменливи, ниска-јаглерод и здрава Против пролизгување заоблен се справи со дизајн, удобно да го држат во рака Погодна за двете бебето Полесно да се носат Спецификации : Боја : Испрати по случаен избор (Ако купат две или повеќе, ќе добиете истиот на различни бои) Рачка материјал : PBT+ABS Моќ на владата : 2 АА сува батерија (не се вклучени) Контрола на владата : touch-tone Применливи толпата : општи Наежвам материјал : Високо квалитетен влакна Ротирачка брзина : 6000 пати/мин Големина : 19cm x 3cm/7.48 x1.18" Пакетот вклучува : 1 x четка за заби се справи со 2 x четка глава 1 x заштитна маска Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! 3.Други додатоци демо на сликата не е вклучена.

Тип На Објект:
електрична четка за заби
Стоковните Квалитет, Сертификација:
3C
Возрасна Група:
Деца
Број На Модел На:
електрична четка за заби
Тип:
Ротација Тип
Материјал:
PBT+ABS
Големина:
19cm x 3cm/7.48 x1.18
Количина:
1 сет

Слична стока во категоријата..