• Намалена цена
  • Ново
Британски Стил Браун Волнени Младоженецот Елеци Тенок Одговара Рецка Lapel Еден гради без Ракави машки Костум Вест VintageJacket Елеци
zoom_in

Британски Стил Браун Волнени Младоженецот Елеци Тенок Одговара Рецка Lapel Еден гради без Ракави машки Костум Вест VintageJacket Елеци

DEN 1310.00 1871.52

Износот
check Това е достапна

Нови Фарма Свадба Браун Волна Herringbone Tweed Елеци Сопствени Направени Младоженецот е Примерот Вест Тенок Одговара наменска Свадба Вест Мажите Плус Siz Вклучуваат : Само Вест За 36.99$
( Добро одговараат мора да се одговара како ракавица,единствениот начин да се оди до таа е нарачана според вашето тело мерења)
Оваа Мажите Одговараат Corsage Цвет : Само еден Мажите Цвет да се стави на вашиот Градите За 15$. Corsage Големина : за 8x12cm Венец Големина : за 9x11cm
Ако сакате да го испратите на врвката за околу цвет на вашиот невестата или bridemaids ,пријател и така натаму ,исто така, може да го купите од овој линк, и да се пишува на купувачот забелешка за нас !!!!Исто така OURT
Чувајте го продаде Мажите Различни Костуми,венчаница,Пром Фустан,Свадба било декорација,било сакате можете исто така да контактирате со нас слободно!
Кликнете на сликите за да ги изберете врски и џеб плоштади :
Кликнете тука за да ги проверите нашите популарни облечи кошули : само 40 за еден СОПСТВЕНИ НАПРАВЕНИ од 100% Памук МАИЦА, ФУСТАН!!!
Кликнете тука за да ги проверите нашите популарни фустан одговараат :
Детали За Производот :
Вест назад на Боја Може да се Избере :
Како да го Користат :
: Default color : Blue јакна и панталони Стандардниот дизајн : Копче : 2 копче За јакна Џеб : Нема џеб Јака : Notched Lapel Назад шлиц : Врати се пропустливи Панталони : Нема корселе споеви или еден корселе цвест
Ткаенини/Материјали : волнени мешавина
Големина : прилагодено, направени за да се измери, наменска, сопствени направени ( ве молиме да обезбеди 20 големината на телото мерења според инструкциите подолу)
Суво чистење само Примери на нашата одговара : Зошто треба да нарачате од Продавницата 61112? Ние ќе се фокусираме исклучиво на mens сопствени направени облека и ние продолжуваме да понуди најдобро за клиенти низ целиот свет :
Скроени решение : ние нудиме вистински прилагодување за нашите клиенти : не само што се направени за да се измери фитинг одговара, но исто така и помош за персоналните дизајн (стилови, ткаенини, боја, обвивка), везови, прилагодена испорака, итн.
Смк : нашиот тим составен од високи казанџии со повеќе од 20 години искуство и високи дизајнери со повеќе од 15 години искуство. Ние се грижиме за деталите и се разбере дека секој сопствени направени одговараат/tailcoat/кошула треба да биде нежен за нашите клиенти.
6-годишно искуства : ние се доверени од страна на многу задоволни клиенти од повеќе од 75 земји , особено за нивните важни денови на животот : свадба . Ние се чувствуваат многу горди на ова и ќе се стремиме да понудиме подобри производи и услуги на клиентите. Она што клиентите да кажеме за нас???
- "Јас не можам да ги изразат среќен сум за овој костим.

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Елеци
Број На Модел На:
Четири сто петнаесет илјади и седум стотини две
Бренд Име:
Brightmanyouth
Ткаенина Тип:
Herringbone
Материјал:
Волна,Полиестер
Стил:
Англија Стил
feature1:
chalecos де vestir hombre
feature2:
мажите вест waistcoat
Feature3:
gilet uomo неврзан
Feature4:
свадба вест
feature5:
адвокатско елеци
feature6:
colete casamento
feature7:
италијански им одговара на мажите
feature8:
фустан елеци за мажи
feature9:
вест мажи
Feature10:
лен вест

Слична стока во категоријата..