• Намалена цена
  • Ново
Нови Пристигнување Сопствени Направени Вест 6 Стилови на Еден Гради Човек Waistcoat Mens/Младоженецот/Најдобри Човек Свадба/Вечера/Вечер Елеци MJ8
zoom_in

Нови Пристигнување Сопствени Направени Вест 6 Стилови на Еден Гради Човек Waistcoat Mens/Младоженецот/Најдобри Човек Свадба/Вечера/Вечер Елеци MJ8

DEN 1208.00 1776.00

Износот
check Това е достапна


Добредојдовте во мојата продавница
ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛАТА
(ако големина на табела не ви одговара ,можете да погледнете на мерката слика,ми каже сите вашето тело мерења,ние може да обичај прави за вас )
Телото Мерка Слика (cm или инчи)
1 . Градите = ? 2 .Стомакот = ? 3 .Висина = ? 4 . Тежина = ?
ПРОИЗВОД ПРЕТПАЗЛИВОСТ

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Елеци
Број На Модел На:
1 Парче
Материјал:
Волна,Свила,Памук
Ткаенина Тип:
Волнени
Стил:
Повик

Слична стока во категоријата..