• Намалена цена
  • Ново
2018 лето стил на личноста тенок машки без ракави sequins вест мажите панк рок костими пејач танцова сцена star мода сребро.
zoom_in

2018 лето стил на личноста тенок машки без ракави sequins вест мажите панк рок костими пејач танцова сцена star мода сребро.

DEN 2009.00 2208.00

Износот
check Това е достапна


Мојот драг пријател : Постојат разлики помеѓу земјите, бидејќи облека големини , ве молиме да ми кажете вашата висина : ? см, тежина : ? см, рамо : ? см, градите : ? см, јас се избере вистинскиот производ за вас. Ви благодариме!

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Вест
Пол:
Мажи
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Затворање Тип:
Pullover
Бренд Име:
YIYELANZHOU
Обвивка Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
a245
Материјал:
Полиестер,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Тенок
Декорација:
Чипка
Облека Должина:
Краток
Затворање Тип:
Двоен-гради
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Пополнување:
Памук

Слична стока во категоријата..