• Ново
LQ104V1DC31 10.4 ИНЧЕН Индустриски LCD,А+ Одделение во парк, тестирани пред пратката
zoom_in

LQ104V1DC31 10.4 ИНЧЕН Индустриски LCD,А+ Одделение во парк, тестирани пред пратката

DEN 4500.00

Износот
check Това е достапна


спецификации : > Брза испорака/Најдобра цена/Добар квалитет и Одлична услуга > Ние сме OEM Продавачот и distriputer за LED LCD Монитор;IC, Модул и други електронски компоненти. Ние ги доставуваме 5inch-17inch LCD, производи кои се користат главно во текстилни машини,медицински машини,индустриска автоматизација и за индустриска контрола. Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена; > Ние ќе брод предмети во рок од 1 работен ден по добиете плаќање; > Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ/DHL//EMS/Федекс. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ги користите на вашиот склопот на начини; > Гаранција на секој дел. За Превозот : ние ќе ги тестираат строго пред превозот. ние ќе брод во 1 работен ден по вашето плаќање.ние само брод според превозот адреса,ако сакате да го смените превозот адреса,pls контактирајте ме однапред во времето.како да се превозот време,тоа обично ќе биде 7-30 дена,кои ќе бидат различни за различни земји. Се врати и повратни информации : Сите се враќа мора да бидат информирани пред да се вратат. Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот. Ние го задржуваме правото, одбива било услов информира продавачот подолго од 7 дена. Размена поради купувачот погрешен дел нареди, купувачот треба да плати 2-начини на превозот надомест. Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба. Враќање поштарина и осигурување полнење е неповратни за наплата или нова пратка. Такси превозот се неповратни. Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават позитивен фидбек откако ги прима објект, а ние ќе се врати на повратни информации врз вас. Ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ве молиме да не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас. ние ќе се потрудиме да го реши вашиот случај ПОБРЗО. ако ви се исполнат за било какви прашања,pls контакт со мене прво,јас ќе се обидам да реши за тебе. Негативен фидбек е не прифатливо пред contac тинг мене.
спецификации : > Брза испорака/Најдобра цена/Добар квалитет и Одлична услуга > Ние сме OEM Продавачот и distriputer за LED LCD Монитор;IC, Модул и други електронски компоненти. Ние ги доставуваме 5inch-17inch LCD, производи кои се користат главно во текстилни машини,медицински машини,индустриска автоматизација и за индустриска контрола. Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена; > Ние ќе брод предмети во рок од 1 работен ден по добиете плаќање; > Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ/DHL//EMS/Федекс.

Бренд Име:
HYWTTECH
Број На Модел На:
LQ104V1DC31
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Модел, Име:
LQ104V1DC31
Панел тип:
TFT
Резолуција:
640*480
Панел Големина:
10.4 инчен

Слична стока во категоријата..