• Намалена цена
  • Ново
За Xiaomi Redmi 5A стакло оригиналниот полн покрие екран заштитник за xiaomi redmi 5a калено црно бело злато redmi5a стакло филм
zoom_in

За Xiaomi Redmi 5A стакло оригиналниот полн покрие екран заштитник за xiaomi redmi 5a калено црно бело злато redmi5a стакло филм

DEN 67.00 95.04

Износот
check Това е достапна


Почитувани Купувачи : Ако цел 10 КОМПЈУТЕРИ ќе добиете 10% попуст
Првиот е КИНА ПОСТ Нормално Mail,( само поддршка за следење во кина) на овој начин, тоа може да заштедите пари. Ако одберете Кина Пост Воздух Mail, тогаш, тоа е препорачана пошта,можете да добиете на следење на информации на вашата стока. но, треба повеќе трошоци, превозот на повеќето од државите е 15 - 60 работни дена ( Бразил обично 30 - 90 работни денови) Ако ви е потребна за следење на услугата, ве молиме изберете Воздух Mail. нарачката е износот е над 5ќе го поддржи следење на услуга за слободни. Ако не примате стока во 60days,ние ќе се 100% наплата на вашата исплата. ви благодариме за вашата доверба, ви благодариме за позитивни повратни информации , ќе биде нашата ВИП ужива повеќе изненадување и попуст. Калено Стакло Екран Карактеристики 1. 9 H цврстина 2. Анти-отпечатоци слој 3. Незаменлива допир чувствителност 4. HD оптички transmittance 5. Лесна инсталација 6. Ултра тенок, околу 0,3 mm, ултра трајни 7. 2.5 D radian 8.9 H Цврстина 9. Транспарентност 99% (Повеќе од 10 PCS поддршка попуст ! обично брза испорака во 1 работен ден! Ако постојат проблеми со квалитетот; да се поврзеш со нас, нашите прв пат да се реши; вашето задоволство е наша цел ! 1 X Калено Стакло ( Без Мало пакување ) 1 X Алкохол брис 1 X прашина-апсорбер

Материјал:
За redmi 5A
Употреба:
Мобилен Телефон
Бренд Име:
WUANGSUNE
Карактеристики:
Лесно да се Инсталира,Нула Доказ,Ултра-тенки
Со Мало Пакет:
No
Пакет:
Yes
Тип:
Пред Филмот
На работ на работ Покриеност:
Yes
Компатибилен Xiaomi Модел:
Redmi 5A
Компатибилен Телефон Бренд:
xiaomi
Компатибилен Модел:
За Xiaomi Redmi 5A калено стакло
Големина:
5.0 инчен
Тврдост:
9H
Radian:
2.5 D Лак
транспарентност:
Во 99%

Слична стока во категоријата..